Liiklustestid Abi Abi

 

Liiklustestid

Kui otsustad mõne meie õppepaketi kasuks (vt "Paketid"), siis tea, et lisaks muudele sisumaterjalidele saad lahendamiseks üle 850 testiküsimuse. Oleme teinud liiklustestide lahendamise mugavaks, õpetlikuks ja kaasahaaravaks. Kuidas täpselt?

Pakett Tarkus - Sõiduauto

Registreeru kohe!

Pakett Tarkus - Mootorratas

Registreeru kohe!

 

 

autokool

Küsimuste vastused koos lihtsate selgitustega

B-kategooria küsimuste puhul näed pärast küsimusele vastamist lisaks õigesti ja valesti vastatud variantidele ka seda, miks just see või teine vastusevariant õigeks või valeks loeti. Arusaamine on alati tõhusam kui päheõppimine.

Enamasti on selgitustes ka viited teemakohastele osadele liiklusseaduses, et teaksid, kust üks või teine reegel tuleb. 

harjutustest_et.png

Õpi enda vigadest

Vigade paranduse testis esitab süsteem Sulle just neid harjutustesti küsimusi, milles Sa tegid vea. Sellist tüüpi test annab Sulle hea ülevaate teemadest, mida peaksid veel õppima ning aitab Sul täita lüngad oma teadmistes.

vigadeparandus_et.png

Harjuta Maanteeameti eksamiks

Kui Sind ootab ees Maanteeameti eksam, siis saad lahendada teste, mis on samas vormis nagu riiklik teooriaeksam: Sul on 30 minutit, et vastata 30 testiküsimusele. Õigesti ja valesti vastatud vastuseid näed sellisel juhul pärast testi lõpetamist. Hea drill enne MNT teooriaeksamit.

tasemetest_et.png

Lahenda teste teemade kaupa

Tahad vastata küsimusi just liiklusreeglite kohta? Või tunned, et peaksid harjutama eelkõige teste, mis käsitlevad liikluskindlustust? Sellisel juhul on Sul võimalik valida teema, mille kohta soovid teste lahendada, ning keskenduda just seda tüüpi testiküsimustele.


teematest.png

240 õppekaarti liiklusolukordadest

Päris liikluses Sulle keegi vastusevariante ette ei anna. Pead ise teadma, kuidas käituda. Seda saad harjutada õppekaartidega: igal kaardil on pilt liiklusolukorrast ja küsimus selle kohta. Sina mõtled ise lahenduse sellele olukorrale ja siis pöörad kaarti, et näha, kas Sinu lahendus oli õige.

Valikus on nii igapäevases liikluses ettetulevaid, kui ka mõtlemapanevaid ja huvitavaid teoreetilist laadi situatsioone.

kaardid.PNG

 

 

Tasuta liiklustestide rakendus

Teooria.ee veebikeskkonna täienduseks on olemas ka liiklustestide rakendus. Selle saad rakendusepoest tasuta alla laadida ning näiteks kassajärjekorras või bussis või kusiganes liiklusteste lahendada. Äpp sisaldab 30 liiklustesti, millest iga test koosneb 15 küsimusest. Keerukamate ja erilahendusega teste (nt selgitustega testid ja sinu vigadest õppivad testid) saad harjutada Teooria.ee keskkonna veebiversioonis.

Mobiilirakenduse iPhone ja iPadile saad oma seadmesse laadida siit. Andrioid telefoni rakenduse leiad siit. Windowsi tahvlitele ja desktopile leiab rakenduse siit. Windowsi telefonidele tuleb app varsti.



app-store-badge.png  en_app_rgb_wo_45 (1).pngWindowsStore_badge_en_English_Black_small_154x40.png

 ipadphone.png