vii mind eksamile

Ettevõte

Kaasahaarav liiklusteooria e-õpe

Soovime pakkuda autokoolidele ja juhiloa taotlejatele kvaliteetset, mugavat ja kaasahaaravat e-õpet.

Teooria.ee õppekeskkonna loomist alustasime 2008. aasta lõpus. 2009. aastal andis meie noorele firmale hoogu juurde ettevõtluskonkursi Ajujaht 2009 finalistide hulka jõudmine. Tänaseks on Teooria.ee ainulaadne liiklusõppe keskkond Eestis. Õppematerjalide ja -süsteemiga tehtud põhjalikust tööst annab märku seegi, et 2013. aasta märtsis tunnustati Teooria.ee keskkonda E-õppe Arenduskeskuse välja antava e-kursuse kvaliteedimärgiga.

Kursuste väljatöötamisel oleme lähtunud nii uusimatest suundumustest e-õppes kui ka autokoolide ja juhiloa taotlejate vajadustest. Meie sihiks on muuta liiklusteooriaõpe tõhusamaks, kättesaadavamaks ja rahuldustpakkuvamaks nii õppija kui õpetaja jaoks. Õppematerjale kaasajastame koostöös parimate autokoolide spetsialistidega ja liiklusekspertidega. Tulemuseks on omanäoline, terviklik ja kasutajasõbralik e-õppekeskkond.

Oleme Liikluskoolitajate Liidu liige ja püüame koos autokoolidega aidata kaasa hea liikluskultuuri ja üksteistega arvestava ühiskonna edendamisele Eestis.

Koostasime küsimused ka Transpordiameti eksamile - OÜ Teooria on 2024 Transpordiameti testiküsimuste kaasautor.

school_icon.png

Autokoolile: Miks kasutada Teooria.ee keskkonda?

Teooria.ee on kvaliteetne liiklusteooria e-õppe täislahendus, mis tõstab autokooli konkurentsivõimet ja tema teenuse väärtust õpilase jaoks. Samas ei pea autokool ise arendustööd tegema. Eelised, mida Teile pakume:

  • Alati värsked õppematerjalid. Te ei pea muretsema aegunud informatsiooni pärast, kuna kohandame materjali vastavalt liiklusseaduse ja asjakohaste määruste muudatustele.
  • Uued õppemeetodid. Täiendame ja uuendame oma keskkonda pidevalt uue kvaliteetse sisumaterjaliga. Usume, et hea tulemuseni viib mitte õppematerjali kogus, vaid selle kvaliteet.
  • Populaarsus õpilaste seas. E-õppe paindlik ajajuhtimine muudab selle õppevormi eriti populaarseks 24-29 aastaste töölkäijate, noorte emade ja Eestist eemal töötavate inimeste hulgas.
  • Mugav haldussüsteem. Õpilaste tegevus keskkonnas salvestatakse, mis annab autokooli teooriaõpetajale hea ülevaate kursustele registreerunud õpilastest ja nende õppetöö käigust.
  • Teooria.ee on tõhus turunduskanal. Igal kuul registreerub meie kodulehe kaudu partnerautokoolidesse üle 100 uue õpilase. Sedasi säästab autokool e-õpet pakkudes reklaamikuludelt.
  • Leidke kliente kaugemalt. Vähem klassitunde tähendab maakonnakeskusest kaugemal elavatele õpilastele väiksemat aja- ja rahakulu ning muudab teenuse rohkematele õpilastele kättesaadavaks.
  • Pole liitumistasu ega kuumaksu. Teooria.ee teenustasu on ainult õpilasepõhine. Selliselt ei kaasne autokoolile e-õppe teenuse sisseseadmisega arendus- ega püsikulusid.
  • Lihtne arveldamine. Õpilased saavad tasuda kursuse eest ise internetipanga kaudu. Kui soovite ise õpilasi registreerida on võimalik kontode eest tasuda vastavalt koondarvele. Sellisel juhul on iga kuu õpilaste arvust lähtuv soodustus.
  • Usaldusväärsus. Maanteeameti liiklusbürood on mitu korda kinnitanud meie keskkonda kasutavate autokoolide e-õppe läbiviimise kvaliteeti ja nõuetele vastavust.

Kirjutage meile ja me seame Teie koolis üles Eesti kõige kaasaegsema liikluskoolituse e-õppe lahenduse!

 

OÜ Teooria Autokool

koolituse õppekorralduse alused;
koolitusasutuse tegevuse kvaliteedi tagamise alused;
koolituse õppekavad;
koolitajate nimed;
tegevusloa andmed.

Lae alla failina pdf

Teooria Autokool ei ole üks õppeasutus Teooria.ee lehel esindatud koolitajatega.

Teooria.ee koduleht kasutab küpsiseid. Tutvu küpsiste kasutamise eeskirjaga siin.

Jätkates kodulehe kasutamist, annate küpsiste kasutamisele oma nõusoleku. SULGE TEAVITUS