vii mind eksamile

Liiklustestid

Valides Teooria.ee õppepaketi saad ligipääsu üle 1000 testiküsimusele!

Kui otsustad mõne meie õppepaketi kasuks (vt "Paketid"), siis tea, et lisaks muudele sisumaterjalidele saad lahendamiseks üle 1000 testiküsimuse. Oleme teinud liiklustestide lahendamise mugavaks, õpetlikuks ja kaasahaaravaks. Kuidas täpselt?

Koostasime küsimused ka Transpordiameti eksamile - OÜ Teooria on 2024 Transpordiameti testiküsimuste kaasautor.

Registreerumine

Teooria.ee testiküsimused valmistavad sind Transpordiameti teooriaeksamiks kõige paremini ette!

Testiküsimuste proovimiseks loo kasutajakonto.

autokool

Küsimuste vastused koos lihtsate selgitustega

B-kategooria küsimuste puhul näed pärast küsimusele vastamist lisaks õigesti ja valesti vastatud variantidele ka seda, miks just see või teine vastusevariant õigeks või valeks loeti. Arusaamine on alati tõhusam kui päheõppimine!

Enamasti on selgitustes ka viited teemakohastele osadele liiklusseaduses, et teaksid, kust üks või teine reegel tuleb. 


harjutustest_est.png

Õpi enda vigadest

Vigade paranduse testis esitab süsteem Sulle just neid harjutustesti küsimusi, milles Sa vea tegid. Sellist tüüpi test annab Sulle hea ülevaate teemadest, mida peaksid veel õppima ning aitab Sul täita lüngad oma teadmistes.


Vigade-parandus.png

Tee läbi Transpordiameti eksami eeskujul loodud proovieksam

Et ennast Transpordiameti eksamil kindlalt tunda, siis saad lahendada teste, mis on vormilt samad nagu riiklik teooriaeksam. See tähendab, et meie testil on sama ülesehitus ja sarnases stiilis küsimused, nagu Sind ootavad ees Transpordiameti eksamil.

Tea, et A-, B- ja T-kategooria riiklik teooriaeksam koosneb 40 küsimusest, millest 10 on liiklusohutuse teemadel. AM-kategooria teooriaeksamil on 30 küsimust, neist 7 liiklusohutuse teemadel. C-kategooria teooriaeksam aga koosneb 45 küsimusest ja D-kategooria teooriaeksamil pead sa vastama 50 küsimusele. Need mõlemad sisaldavad 12 küsimust liiklusohutuse kohta. BE-, CE- ja DE-kategooria teooriaeksamil on 30 küsimust, millest 5 liiklusohutusest.

Kuni 30 küsimusega teooriaeksami puhul on lubatud teha kuni 4 viga, kuid neist vaid 1 liiklusohutust käsitlevates teemades. Rohkem kui 30 küsimuse puhul on lubatud teha kuni 5 viga, nendest 1 liiklusohutuses.

C- ja T-kategooria teooriaeksami piiraeg on 35, D-kategoorial 40 ning ülejäänud kategooriatel 30 minutit.


tram_proovieksam_est.png

Lahenda teste teemade kaupa

Tahad vastata küsimusi just liiklusreeglite kohta? Või tunned, et peaksid harjutama eelkõige teste, mis käsitlevad liikluskindlustust? Sellisel juhul on Sul võimalik valida teema, mille kohta soovid teste lahendada, ning keskenduda just seda tüüpi testiküsimustele.


teematest_est.png

240 õppekaarti liiklusolukordadest

Päris liikluses Sulle keegi vastusevariante ette ei anna. Pead ise teadma, kuidas käituda. Seda saad harjutada õppekaartidega: igal kaardil on pilt liiklusolukorrast ja küsimus selle kohta. Sina mõtled ise lahenduse sellele olukorrale ja siis pöörad kaarti, et näha, kas Sinu lahendus oli õige.

Valikus on nii igapäevases liikluses ettetulevaid, kui ka mõtlemapanevaid ja huvitavaid teoreetilist laadi situatsioone.


Oppekaardid.est.2.png

Teooria.ee koduleht kasutab küpsiseid. Tutvu küpsiste kasutamise eeskirjaga siin.

Jätkates kodulehe kasutamist, annate küpsiste kasutamisele oma nõusoleku. SULGE TEAVITUS