vii mind eksamile

Pakett Veoautojuhi ametikoolitus (kood 95)

juhiluba_icon.png

Autojuhi ametikoolituse (kood 95) sooritajalejuhiluba-C.jpg

See pakett on Sinu jaoks, kui tahad läbida veoautojuhi ametikoolitust (kood 95). Lisaks liiklusteooria e-õppele Teooria.ee keskkonnas on Sul tarvis läbida ülejäänud koolituse osa mõnes meiega koostööd tegeva koolitaja juures. Sobiva koolitaja ja kursuse saad valida ülevalt menüüst lingi Autokoolid alt või SIIT! 

Kui koolitaja ja kursus valitud, avaneb otsinguvormi all ankeet, mille abil kursusele registreerida. Tasuda saad kiirelt ja mugavalt pangalingi kaudu!

Teooria.ee-le maksad vaid teooria e-õppekursuse tasu ehk 98 eurot. Kohe pärast tasumist avaneb Sulle Teooria.ee keskkond ja saadki õppima hakata. Ülejäänud kursuse eest tasud hiljem koolitajale, kes lahutab kursuse koguhinnast maha juba makstud 98 eurot.

Pärast registreerimist soovitame valitud koolitajaga kontakteeruda, et saaksid teadmised õppetöö üldisest korraldusest.

Ligipääs kogu Teooria.ee õppematerjalidele on kaheks kuuks. Soovi korral saad paketti pikendada 3 päeva, 15 päeva või 30 päeva.

Hinna sees: 

icon_60p.png

Ligipääs kogu Teooria.ee õppematerjalidele kaheks kuuks

shape_moto.png

20/10 sõidutundi (45 min) Sinu  poolt valitud koolitaja juures. Allpool olevas registreerimisvormis saad avada e-õppe konto, mille hiljem seod endale sobiva koolitajaga

shape_study.png

Konsultatsioonid Sinu poolt valitud koolitaja juures

shape_plus.png

Liiklustestid, 3D ristmikud, lisamaterjalid, teooriaõpetaja

Registreerumine

Pakett Veoautojuhi ametikoolitus (kood 95)

Veoautojuhi ametikoolituse (kood 95) e-õppe täiskursus

Sinu e-posti aadress

Hind

100€