vii mind eksamile

Pakett Lõppaste

juhiluba_icon.png

Aeg vahetada välja esmane juhiluba?

loppaste.jpg

Lõppastme pakett on Sinu jaoks, kui Sul on juba B-kategooria mootorsõiduki esmane juhiluba. See kehtib kuni kaks aastat. Esmase juhiloa väljavahetamiseks 10-aastase kehtivusega juhiloa vastu on Sul tarvis läbi teha lõppastme koolitus. Kui alustasid juhikoolitust enne 1. juunit 2013, peab Sul lõppastme koolituse alustamiseks olema läbitud ka esmaõppe pimeda aja koolitus.

Lõppastme koolitus tuleb läbida kahe aasta jooksul pärast esmase juhiloa saamist. Lõppastme koolituse läbimise kohta teeb koolitaja vastava sissekande koolituskursuse tunnistusele ja edastab need andmed liiklusregistrisse. Kui lõppastme koolitus läbitud, saad kuu aega enne esmase juhiloa kehtivuse lõppemist esitada taotluse Transpordiameti liiklusbüroole uue juhiloa saamiseks. Eksameid selleks sooritama enam ei pea.

Lõppastme koolitus koosneb kohustuslikest e-tundidest, teooriaõpetaja konsultatsioonist, praktikumist ja kahest sõidutunnist. Sõidutunnid saad Sa läbida mõnes meiega koostööd tegevas autokoolis ja nendes õpetatakse keskkonnasäästlikku, riske vältivat ja teisi liiklejaid arvestavat sõiduviisi ning tehakse libedasõidu harjutusi. Sobiva autokooli ja kursuse saad valida ülevalt menüüst lingi Autokoolid alt või SIIT!

Kui autokool valitud, avaneb otsinguvormi all ankeet, mille abil kursusele registreeruda. Tasuda saad kiirelt ja mugavalt pangalingi kaudu!


Teooria.ee-le maksad vaid teooria e-õppekursuse tasu ehk 11 eurot. Kohe pärast tasumist avaneb Sulle Teooria.ee keskkond ja saadki õppima asuda. Ülejäänud kursuse eest tasud hiljem autokoolile, kes lahutab kursuse koguhinnast maha juba makstud 11 eurot.

Esimesel korral autokooli minnes võta kaasa esmane juhiluba, koolituskursuse tunnistus (autokooli tunnistus) ja isikut tõendav dokument. 

Ligipääs Teooria.ee lõppastme õppematerjalidele on üheks nädalaks. Soovi korral saad paketti pikendada 3 päeva, 15 päeva või 30 päeva.

Hinna sees:

7days_40x40.png

Ligipääs Teooria.ee lõppastme õppematerjalidele üheks nädalaks

shape_car.png

2 sõidutundi (45 min) Sinu valitud autokoolis. Allpool olevas registreerimisvormis saad avada e-õppe konto, mille hiljem seod endale sobiva autokooliga

shape_study.png

Konsultatsioonitund Sinu valitud autokoolis

shape_plus.png

3D-ristmikud, lisamaterjalid, teooriaõpetaja

 

l6ppastmekoolitus_lyhike_web300x.png

Registreerumine

Pakett Lõppaste

B-kategooria lõppastme e-õppe kursus

Sinu e-posti aadress

Hind

11€