Meie testid - üks õige vastus, täpselt nagu Maanteeametis!

Tutvustav video
  • Vabadus valida
    • Õppimise aja, koha ja edasiliikumise kiiruse valid Sina ise. Vajad vaid arvutit, internetiühendust ja pealehakkamist.
  • Huvitav õppetöö
    • Lühikesi õppetükke aitavad paremini mõista  animatsioonid ja videoklipid, mida Sa saad vaadata nii mitu korda, kui ise soovid.
  • Usaldusväärne materjal
    • Õppematerjalid oleme koostanud ühes Eesti parimate liiklusspetsialistide ja Tallinna Tehnikakõrgkooli õppejõududega.
  • Kindlus teooriaeksamil
    • Õppepaketid sisaldavad sama ülesehitusega liiklusteste nagu riiklikul teooriaeksamil. Asjalikku nõu saad meie foorumis abivalmitelt autokooli õpetajatelt.

 

Registreeru
Tasuta
Esmalt võid avastada Teooria.ee keskkonda tasuta kasutajana. Registreeru ja juba saadki vaadata põnevaid demo-õppematerjale ning proovida kätt liiklustestidega.
Alusta kohe!
d cece c bebe bb aa amam
Rossmanni Autokool 15.04.2021 Rakvere www.rossmanniautokool.ee
Autom Tallinna Autokool 15.04.2021 Tallinn www.tallinnaautokool.ee
Viru Autom Autokool 15.04.2021 Kohtla-Järve www.autom.ee
HK Autokool 15.04.2021 Tallinn www.hkautokool.ee
Anti Autokool 15.04.2021 Tartu www.antiautokool.ee
Tapa Autokool 15.04.2021 Tapa www.tapaautokool.info
Rauli Autokool 15.04.2021 Põlva
LRK Autokoolitus 15.04.2021 Viljandi www.liiklusklubi.ee
LRK Autokoolitus 15.04.2021 Paide www.liiklusklubi.ee
Sõiduproff OÜ 15.04.2021 Rakvere www.soiduproff.ee
Ecodrive Eesti OÜ 15.04.2021 Tallinn www.ecodriveautokool.ee
GoBus Autokool 15.04.2021 Pärnu www.goautokool.ee
Põlva Autom 15.04.2021 Põlva www.polvaautom.ee
Viljandi Autom 15.04.2021 Viljandi www.viljandiautom.eu
Sky Autokool 15.04.2021 Tallinn www.skyautokool.ee
Sõidukoolituse Autokool 15.04.2021 Rapla www.soidukoolitus.ee
Arbimäe Liikluskool 15.04.2021 Elva www.arbimaeliikluskool.ee
Autom Tallinna Autokool 15.04.2021 Tallinn www.tallinnaautokool.ee
Hiiu Autokool 15.04.2021 Käina linn www.hiiuautokool.ee
Jefpa Autokool 15.04.2021 Tallinn
Saku Autokool 15.04.2021 Tallinn www.sakuautokool.ee
Norax Koolitus 15.04.2021 Rakvere www.noraxkoolitus.ee
AV Rae Liikluskoolituse 15.04.2021 Jüri www.rae-autokool.ee
Kiirus Autokool 15.04.2021 Narva www.kiirus.ee
Niguliste Autokool 15.04.2021 Tallinn www.nigulisteautokool.ee
Aabe Cool Autokool 15.04.2021 Tallinn www.aabecool.ee
Origon Autokool 15.04.2021 Tallinn, Mustamäe www.origon.ee
Odium Autokool 15.04.2021 Tallinn www.odium.ee
Õnneleid Liikluskool 15.04.2021 Tartu www.onneleid.eu
Taavo Tenno Autokool 15.04.2021 Kuressaare www.tennoautokool.ee
Rossmanni Autokool 15.04.2021 Rakvere www.rossmanniautokool.ee
Dizel Autokool 15.04.2021 Tallinn www.dizel.ee
Autoaeg Autokool 15.04.2021 Tallinn www.autoaeg.ee
HK Autokool 15.04.2021 Tallinn www.hkautokool.ee
Anti Autokool 15.04.2021 Tartu www.antiautokool.ee
Autokool Hakka Juhiks 15.04.2021 Laagri www.hakkajuhiks.ee
Silver Autokool 15.04.2021 Tallinn www.silverautokool.ee
Aire Tammik Autokool 15.04.2021 Rapla www.airetammikautokool.ee
Rossmanni Autokool 16.04.2021 Rakvere www.rossmanniautokool.ee
Triada Autokool 16.04.2021 Tartu www.ak-triada.ee
Kursus & KO 16.04.2021 Valga www.autokursus.ee
Viru Autom Autokool 16.04.2021 Kohtla-Järve www.autom.ee
HK Autokool 16.04.2021 Tallinn www.hkautokool.ee
Anti Autokool 16.04.2021 Tartu www.antiautokool.ee
Autom Tallinna Autokool 16.04.2021 Tallinn www.tallinnaautokool.ee
Tapa Autokool 16.04.2021 Tapa www.tapaautokool.info
Kose Autokool 16.04.2021 Tallinn www.autokoolkose.eu
Ecodrive Eesti OÜ 16.04.2021 Tallinn www.ecodriveautokool.ee
Kalle Autokool 16.04.2021 Kärdla www.kalleautokool.ee
Kose Autokool 16.04.2021 Kose www.autokoolkose.eu
Hiiu Autokool 16.04.2021 Käina linn www.hiiuautokool.ee
Jefpa Autokool 16.04.2021 Tallinn
Autom Tallinna Autokool 16.04.2021 Tallinn www.tallinnaautokool.ee
Saku Autokool 16.04.2021 Tallinn www.sakuautokool.ee
Rossmanni Autokool 16.04.2021 Rakvere www.rossmanniautokool.ee
Altera Autokool 16.04.2021 Tallinn www.altera.ee
HK Autokool 16.04.2021 Tallinn www.hkautokool.ee
Anti Autokool 16.04.2021 Tartu www.antiautokool.ee
Aire Tammik Autokool 16.04.2021 Rapla www.airetammikautokool.ee
Rossmanni Autokool 17.04.2021 Rakvere www.rossmanniautokool.ee
Just Drive Autokool 17.04.2021 Tallinn www.justdrive.ee
HK Autokool 17.04.2021 Tallinn www.hkautokool.ee
Niiluse Autokool 17.04.2021 Elva www.niilus.ee
Autom Tallinna Autokool 17.04.2021 Tallinn www.tallinnaautokool.ee
Rossmanni Autokool 17.04.2021 Rakvere www.rossmanniautokool.ee
HK Autokool 17.04.2021 Tallinn www.hkautokool.ee
Alpine Autokool 18.04.2021 Tallinn www.alpineautokool.eu
HK Autokool 18.04.2021 Tallinn www.hkautokool.ee
HK Autokool 18.04.2021 Tallinn www.hkautokool.ee
Olevipoeg Autokool 19.04.2021 Tallinn www.olevipoeg.ee
MG Autokool 19.04.2021 Tallinn, Mustamäe www.mgautokool.ee
Rossmanni Autokool 19.04.2021 Rakvere www.rossmanniautokool.ee
Viru Autom Autokool 19.04.2021 Kohtla-Järve www.autom.ee
HK Autokool 19.04.2021 Tallinn www.hkautokool.ee
Anti Autokool 19.04.2021 Tartu www.antiautokool.ee
Autom Tallinna Autokool 19.04.2021 Tallinn www.tallinnaautokool.ee
Triada Autokool 19.04.2021 Tartu www.ak-triada.ee
Kursus & KO 19.04.2021 Valga www.autokursus.ee
MTÜ Ida-Virumaa Koolitus 19.04.2021 Jõhvi www.i-vautokool.ee
Valgamaa Kutseõppekeskuse Autokool 19.04.2021 Valga www.vkok.ee/et/autokool
Hiiu Autokool 19.04.2021 Käina linn www.hiiuautokool.ee
Jefpa Autokool 19.04.2021 Tallinn
Sky Autokool 19.04.2021 Tallinn www.skyautokool.ee
Autom Tallinna Autokool 19.04.2021 Tallinn www.tallinnaautokool.ee
Ecodrive Eesti OÜ 19.04.2021 Tallinn www.ecodriveautokool.ee
LRK Autokoolitus 19.04.2021 Viljandi www.liiklusklubi.ee
LRK Autokoolitus 19.04.2021 Rapla www.liiklusklubi.ee
Mustamäe Autokool 19.04.2021 Tallinn www.mustamae-autokool.ee
Arbimäe Liikluskool 19.04.2021 Elva www.arbimaeliikluskool.ee
Selge Autokool 19.04.2021 Tartu www.selge.ee
VIKK Autokool 19.04.2021 Viljandi www.autokool.vikk.ee
Kiirus Autokool 19.04.2021 Narva www.kiirus.ee
Saku Autokool 19.04.2021 Tallinn www.sakuautokool.ee
Viktorija Autokool 19.04.2021 Tallinn www.viktorijaautokool.ee
Drive Autokool 19.04.2021 Tallinn www.autokooldrive.ee
Norax Koolitus 19.04.2021 Rakvere www.noraxkoolitus.ee
Annely Autokool 19.04.2021 Paide www.annelyautokool.ee
Olevipoeg Autokool 19.04.2021 Tallinn www.olevipoeg.ee
Odium Autokool 19.04.2021 Tallinn www.odium.ee
Taavo Tenno Autokool 19.04.2021 Kuressaare www.tennoautokool.ee

Teooria.ee koduleht kasutab küpsiseid. Tutvu küpsiste kasutamise eeskirjaga siin.

Jätkates kodulehe kasutamist, annate küpsiste kasutamisele oma nõusoleku. SULGE TEAVITUS