Meie testid - üks õige vastus, täpselt nagu Maanteeametis!

Tutvustav video
  • Vabadus valida
    • Õppimise aja, koha ja edasiliikumise kiiruse valid Sina ise. Vajad vaid arvutit, internetiühendust ja pealehakkamist.
  • Huvitav õppetöö
    • Lühikesi õppetükke aitavad paremini mõista  animatsioonid ja videoklipid, mida Sa saad vaadata nii mitu korda, kui ise soovid.
  • Usaldusväärne materjal
    • Õppematerjalid oleme koostanud ühes Eesti parimate liiklusspetsialistide ja Tallinna Tehnikakõrgkooli õppejõududega.
  • Kindlus teooriaeksamil
    • Õppepaketid sisaldavad sama ülesehitusega liiklusteste nagu riiklikul teooriaeksamil. Asjalikku nõu saad meie foorumis abivalmitelt autokooli õpetajatelt.

 

Registreeru
Tasuta
Esmalt võid avastada Teooria.ee keskkonda tasuta kasutajana. Registreeru ja juba saadki vaadata põnevaid demo-õppematerjale ning proovida kätt liiklustestidega.
Alusta kohe!
d cece c bebe bb aa amam
Alpine Autokool 24.01.2021 Tallinn www.alpineautokool.eu
HK Autokool 24.01.2021 Tallinn www.hkautokool.ee
HK Autokool 24.01.2021 Tallinn www.hkautokool.ee
Olevipoeg Autokool 25.01.2021 Tallinn www.olevipoeg.ee
MG Autokool 25.01.2021 Tallinn, Mustamäe www.mgautokool.ee
Rossmanni Autokool 25.01.2021 Rakvere www.rossmanniautokool.ee
Viru Autom Autokool 25.01.2021 Kohtla-Järve www.autom.ee
Autom Tallinna Autokool 25.01.2021 Tallinn www.tallinnaautokool.ee
HK Autokool 25.01.2021 Tallinn www.hkautokool.ee
Anti Autokool 25.01.2021 Tartu www.antiautokool.ee
Ida-Virumaa Autokool 25.01.2021 Jõhvi www.i-vautokool.ee
Kursus & KO 25.01.2021 Valga www.autokursus.ee
Triada Autokool 25.01.2021 Tartu www.ak-triada.ee
Tule Teele Autokool 25.01.2021 Võru
Tule Teele Autokool 25.01.2021 Võru
Autom Tallinna Autokool 25.01.2021 Tallinn www.tallinnaautokool.ee
Ecodrive Eesti OÜ 25.01.2021 Tallinn www.ecodriveautokool.ee
Hiiu Autokool 25.01.2021 Käina linn www.hiiuautokool.ee
Jefpa Autokool 25.01.2021 Tallinn
Sky Autokool 25.01.2021 Tallinn www.skyautokool.ee
Arbimäe Liikluskool 25.01.2021 Elva www.arbimaeliikluskool.ee
Mustamäe Autokool 25.01.2021 Tallinn www.mustamae-autokool.ee
LRK Autokoolitus 25.01.2021 Rapla www.liiklusklubi.ee
LRK Autokoolitus 25.01.2021 Viljandi www.liiklusklubi.ee
Selge Autokool 25.01.2021 Tartu www.selge.ee
Riiamäe Autokool 25.01.2021 Tartu www.riiamaekool.ee
Kiirus Autokool 25.01.2021 Narva www.kiirus.ee
VIKK Autokool 25.01.2021 Viljandi www.autokool.vikk.ee
Olevipoeg Autokool 25.01.2021 Tallinn www.olevipoeg.ee
Annely Autokool 25.01.2021 Paide www.annelyautokool.ee
Norax Koolitus 25.01.2021 Rakvere www.noraxkoolitus.ee
Drive Autokool 25.01.2021 Tallinn www.autokooldrive.ee
Viktorija Autokool 25.01.2021 Tallinn www.viktorijaautokool.ee
Saku Autokool 25.01.2021 Tallinn www.sakuautokool.ee
Odium Autokool 25.01.2021 Tallinn www.odium.ee
Taavo Tenno Autokool 25.01.2021 Kuressaare www.tennoautokool.ee
Rossmanni Autokool 25.01.2021 Rakvere www.rossmanniautokool.ee
Aire Tammik Autokool 25.01.2021 Tallinn www.airetammikautokool.ee
HK Autokool 25.01.2021 Tallinn www.hkautokool.ee
Anti Autokool 25.01.2021 Tartu www.antiautokool.ee
Load.ee 25.01.2021 Tallinn www.load.ee
Somero Autokool 25.01.2021 Tallinn www.somero.ee
Autoaeg Autokool 25.01.2021 Tallinn www.autoaeg.ee
Altera Autokool 25.01.2021 Tallinn www.altera.ee
Kotka Autokool 25.01.2021 Tartu www.kotkaautokool.ee
Stalker Nord Autokool 25.01.2021 Maardu www.autokoolnord.ee
Klimberg Autokool 25.01.2021 Haapsalu www.klimbergak.ee
Radial Autokool 25.01.2021 Tallinn www.radial.ee
Stalker Nord Autokool 25.01.2021 Tallinn www.autokoolnord.ee
Lasnamäe Autokool 25.01.2021 Tallinn www.lasnamaeautokool.ee
Aire Tammik Autokool 25.01.2021 Rapla www.airetammikautokool.ee
Plekk-Liisu Liikluskool 26.01.2021 Viimsi www.plekkliisu.ee
Rossmanni Autokool 26.01.2021 Rakvere www.rossmanniautokool.ee
HK Autokool 26.01.2021 Tallinn www.hkautokool.ee
Ida-Virumaa Autokool 26.01.2021 Jõhvi www.i-vautokool.ee
Autom Tallinna Autokool 26.01.2021 Tallinn www.tallinnaautokool.ee
Viru Autom Autokool 26.01.2021 Kohtla-Järve www.autom.ee
Anti Autokool 26.01.2021 Tartu www.antiautokool.ee
MG Autokool 26.01.2021 Tallinn www.mgautokool.ee
LRK Autokoolitus 26.01.2021 Paide www.liiklusklubi.ee
Ecodrive Eesti OÜ 26.01.2021 Tallinn www.ecodriveautokool.ee
Rool Autokool 26.01.2021 Viljandi www.rool.ee
Viljandi Autom 26.01.2021 Viljandi www.viljandiautom.eu
Sky Autokool 26.01.2021 Tallinn www.skyautokool.ee
Sõidukoolituse Autokool 26.01.2021 Rapla www.soidukoolitus.ee
Kose Autokool 26.01.2021 Tallinn www.autokoolkose.eu
Hiiu Autokool 26.01.2021 Käina linn www.hiiuautokool.ee
Autom Tallinna Autokool 26.01.2021 Tallinn www.tallinnaautokool.ee
Jefpa Autokool 26.01.2021 Tallinn
Norax Koolitus 26.01.2021 Rakvere www.noraxkoolitus.ee
Kiirus Autokool 26.01.2021 Narva www.kiirus.ee
Saku Autokool 26.01.2021 Tallinn www.sakuautokool.ee
Odium Autokool 26.01.2021 Tallinn www.odium.ee
HK Autokool 26.01.2021 Tallinn www.hkautokool.ee
Plekk-Liisu Liikluskool 26.01.2021 Viimsi www.plekkliisu.ee
Rossmanni Autokool 26.01.2021 Rakvere www.rossmanniautokool.ee
Anti Autokool 26.01.2021 Tartu www.antiautokool.ee
Autokool Hakka Juhiks 26.01.2021 Keila www.hakkajuhiks.ee
Aire Tammik Autokool 26.01.2021 Rapla www.airetammikautokool.ee
LRK Autokoolitus 27.01.2021 Viljandi www.liiklusklubi.ee
Rossmanni Autokool 27.01.2021 Rakvere www.rossmanniautokool.ee
HK Autokool 27.01.2021 Tallinn www.hkautokool.ee
Autom Tallinna Autokool 27.01.2021 Tallinn www.tallinnaautokool.ee
Triada Autokool 27.01.2021 Tartu www.ak-triada.ee
Kursus & KO 27.01.2021 Valga www.autokursus.ee
Ida-Virumaa Autokool 27.01.2021 Jõhvi www.i-vautokool.ee
Viru Autom Autokool 27.01.2021 Kohtla-Järve www.autom.ee
Anti Autokool 27.01.2021 Tartu www.antiautokool.ee
Tapa Autokool 27.01.2021 Tapa www.tapaautokool.info
Rauli Autokool 27.01.2021 Võru
LRK Autokoolitus 27.01.2021 Rapla www.liiklusklubi.ee
Ecodrive Eesti OÜ 27.01.2021 Tallinn www.ecodriveautokool.ee
Autom Tallinna Autokool 27.01.2021 Tallinn www.tallinnaautokool.ee
Viljandi Autom 27.01.2021 Viljandi www.viljandiautom.eu
Mustamäe Autokool 27.01.2021 Tallinn www.mustamae-autokool.ee
Hiiu Autokool 27.01.2021 Käina linn www.hiiuautokool.ee
Jefpa Autokool 27.01.2021 Tallinn
Sky Autokool 27.01.2021 Tallinn www.skyautokool.ee
Sõiduõppe ABC 27.01.2021 Tartu www.sõiduõppe.ee
Sõiduõppe ABC 27.01.2021 Tartu www.sõiduõppe.ee

Teooria.ee koduleht kasutab küpsiseid. Tutvu küpsiste kasutamise eeskirjaga siin.

Jätkates kodulehe kasutamist, annate küpsiste kasutamisele oma nõusoleku. SULGE TEAVITUS