Meie testid - üks õige vastus, täpselt nagu Maanteeametis!

Tutvustav video
  • Vabadus valida
    • Õppimise aja, koha ja edasiliikumise kiiruse valid Sina ise. Vajad vaid arvutit, internetiühendust ja pealehakkamist.
  • Huvitav õppetöö
    • Lühikesi õppetükke aitavad paremini mõista  animatsioonid ja videoklipid, mida Sa saad vaadata nii mitu korda, kui ise soovid.
  • Usaldusväärne materjal
    • Õppematerjalid oleme koostanud ühes Eesti parimate liiklusspetsialistide ja Tallinna Tehnikakõrgkooli õppejõududega.
  • Kindlus teooriaeksamil
    • Õppepaketid sisaldavad sama ülesehitusega liiklusteste nagu riiklikul teooriaeksamil. Asjalikku nõu saad meie foorumis abivalmitelt autokooli õpetajatelt.

 

Registreeru
Tasuta
Esmalt võid avastada Teooria.ee keskkonda tasuta kasutajana. Registreeru ja juba saadki vaadata põnevaid demo-õppematerjale ning proovida kätt liiklustestidega.
Alusta kohe!
d cece c bebe bb aa amam
Olevipoeg Autokool 01.03.2021 Tallinn www.olevipoeg.ee
MG Autokool 01.03.2021 Tallinn, Mustamäe www.mgautokool.ee
Rossmanni Autokool 01.03.2021 Rakvere www.rossmanniautokool.ee
Anti Autokool 01.03.2021 Tartu www.antiautokool.ee
Triada Autokool 01.03.2021 Tartu www.ak-triada.ee
Kursus & KO 01.03.2021 Valga www.autokursus.ee
Ida-Virumaa Autokool 01.03.2021 Jõhvi www.i-vautokool.ee
Autom Tallinna Autokool 01.03.2021 Tallinn www.tallinnaautokool.ee
Viru Autom Autokool 01.03.2021 Kohtla-Järve www.autom.ee
HK Autokool 01.03.2021 Tallinn www.hkautokool.ee
Reaali Autokool 01.03.2021 Tallinn, Kesklinn www.reaaliautokool.ee
Jefpa Autokool 01.03.2021 Tallinn
Sky Autokool 01.03.2021 Tallinn www.skyautokool.ee
LRK Autokoolitus 01.03.2021 Viljandi www.liiklusklubi.ee
LRK Autokoolitus 01.03.2021 Rapla www.liiklusklubi.ee
Mustamäe Autokool 01.03.2021 Tallinn www.mustamae-autokool.ee
Arbimäe Liikluskool 01.03.2021 Elva www.arbimaeliikluskool.ee
Autom Tallinna Autokool 01.03.2021 Tallinn www.tallinnaautokool.ee
Hiiu Autokool 01.03.2021 Käina linn www.hiiuautokool.ee
Selge Autokool 01.03.2021 Tartu www.selge.ee
Saku Autokool 01.03.2021 Tallinn www.sakuautokool.ee
Viktorija Autokool 01.03.2021 Tallinn www.viktorijaautokool.ee
Drive Autokool 01.03.2021 Tallinn www.autokooldrive.ee
Norax Koolitus 01.03.2021 Rakvere www.noraxkoolitus.ee
Annely Autokool 01.03.2021 Paide www.annelyautokool.ee
Olevipoeg Autokool 01.03.2021 Tallinn www.olevipoeg.ee
VIKK Autokool 01.03.2021 Viljandi www.autokool.vikk.ee
Kiirus Autokool 01.03.2021 Narva www.kiirus.ee
Taavo Tenno Autokool 01.03.2021 Kuressaare www.tennoautokool.ee
Odium Autokool 01.03.2021 Tallinn www.odium.ee
HK Autokool 01.03.2021 Tallinn www.hkautokool.ee
Anti Autokool 01.03.2021 Tartu www.antiautokool.ee
Lasnamäe Autokool 01.03.2021 Tallinn www.lasnamaeautokool.ee
Stalker Nord Autokool 01.03.2021 Tallinn www.autokoolnord.ee
Radial Autokool 01.03.2021 Tallinn www.radial.ee
Stalker Nord Autokool 01.03.2021 Maardu www.autokoolnord.ee
Riiamäe Autokool 01.03.2021 Tartu www.riiamaekool.ee
Kotka Autokool 01.03.2021 Tartu www.kotkaautokool.ee
Altera Autokool 01.03.2021 Tallinn www.altera.ee
Autoaeg Autokool 01.03.2021 Tallinn www.autoaeg.ee
Somero Autokool 01.03.2021 Tallinn www.somero.ee
Rossmanni Autokool 01.03.2021 Rakvere www.rossmanniautokool.ee
Aire Tammik Autokool 01.03.2021 Tallinn www.airetammikautokool.ee
Aire Tammik Autokool 01.03.2021 Rapla www.airetammikautokool.ee
Plekk-Liisu Liikluskool 02.03.2021 Viimsi www.plekkliisu.ee
Rossmanni Autokool 02.03.2021 Rakvere www.rossmanniautokool.ee
Ida-Virumaa Autokool 02.03.2021 Jõhvi www.i-vautokool.ee
Viru Autom Autokool 02.03.2021 Kohtla-Järve www.autom.ee
HK Autokool 02.03.2021 Tallinn www.hkautokool.ee
Anti Autokool 02.03.2021 Tartu www.antiautokool.ee
Autom Tallinna Autokool 02.03.2021 Tallinn www.tallinnaautokool.ee
MG Autokool 02.03.2021 Tallinn www.mgautokool.ee
LRK Autokoolitus 02.03.2021 Paide www.liiklusklubi.ee
Rool Autokool 02.03.2021 Viljandi www.rool.ee
Viljandi Autom 02.03.2021 Viljandi www.viljandiautom.eu
Sky Autokool 02.03.2021 Tallinn www.skyautokool.ee
Sõidukoolituse Autokool 02.03.2021 Rapla www.soidukoolitus.ee
Kose Autokool 02.03.2021 Tallinn www.autokoolkose.eu
Hiiu Autokool 02.03.2021 Käina linn www.hiiuautokool.ee
Jefpa Autokool 02.03.2021 Tallinn
Autom Tallinna Autokool 02.03.2021 Tallinn www.tallinnaautokool.ee
Saku Autokool 02.03.2021 Tallinn www.sakuautokool.ee
Lakarosse Autokool 02.03.2021 Tallinn www.lakarosse.ee
Norax Koolitus 02.03.2021 Rakvere www.noraxkoolitus.ee
Kiirus Autokool 02.03.2021 Narva www.kiirus.ee
Odium Autokool 02.03.2021 Tallinn www.odium.ee
Plekk-Liisu Liikluskool 02.03.2021 Viimsi www.plekkliisu.ee
Rossmanni Autokool 02.03.2021 Rakvere www.rossmanniautokool.ee
HK Autokool 02.03.2021 Tallinn www.hkautokool.ee
Anti Autokool 02.03.2021 Tartu www.antiautokool.ee
Autokool Hakka Juhiks 02.03.2021 Keila www.hakkajuhiks.ee
Aire Tammik Autokool 02.03.2021 Rapla www.airetammikautokool.ee
LRK Autokoolitus 03.03.2021 Viljandi www.liiklusklubi.ee
Rossmanni Autokool 03.03.2021 Rakvere www.rossmanniautokool.ee
Triada Autokool 03.03.2021 Tartu www.ak-triada.ee
Kursus & KO 03.03.2021 Valga www.autokursus.ee
Ida-Virumaa Autokool 03.03.2021 Jõhvi www.i-vautokool.ee
Viru Autom Autokool 03.03.2021 Kohtla-Järve www.autom.ee
HK Autokool 03.03.2021 Tallinn www.hkautokool.ee
Anti Autokool 03.03.2021 Tartu www.antiautokool.ee
Autom Tallinna Autokool 03.03.2021 Tallinn www.tallinnaautokool.ee
Tapa Autokool 03.03.2021 Tapa www.tapaautokool.info
Rauli Autokool 03.03.2021 Võru
LRK Autokoolitus 03.03.2021 Rapla www.liiklusklubi.ee
Viljandi Autom 03.03.2021 Viljandi www.viljandiautom.eu
Mustamäe Autokool 03.03.2021 Tallinn www.mustamae-autokool.ee
Hiiu Autokool 03.03.2021 Käina linn www.hiiuautokool.ee
Jefpa Autokool 03.03.2021 Tallinn
Sky Autokool 03.03.2021 Tallinn www.skyautokool.ee
Autom Tallinna Autokool 03.03.2021 Tallinn www.tallinnaautokool.ee
Kiivi Autokool 03.03.2021 Tartu www.kiivi.ee
AV Rae Liikluskoolituse 03.03.2021 Tallinn www.rae-autokool.ee
Saku Autokool 03.03.2021 Tallinn www.sakuautokool.ee
Aveda Autokool 03.03.2021 Tallinn www.aveda.ee
Norax Koolitus 03.03.2021 Rakvere www.noraxkoolitus.ee
AV Rae Liikluskoolituse 03.03.2021 Loo www.rae-autokool.ee
Kiirus Autokool 03.03.2021 Narva www.kiirus.ee
Odium Autokool 03.03.2021 Tallinn www.odium.ee
Stalker Nord Autokool 03.03.2021 Tallinn www.autokoolnord.ee
Olevipoeg Autokool 03.03.2021 Tallinn www.olevipoeg.ee

Teooria.ee koduleht kasutab küpsiseid. Tutvu küpsiste kasutamise eeskirjaga siin.

Jätkates kodulehe kasutamist, annate küpsiste kasutamisele oma nõusoleku. SULGE TEAVITUS