Paketid / Pakett Lõppaste

 

juhiluba_icon.png

Aeg vahetada välja esmane juhiluba?

kuidas_6pe_toimib_skeem.jpg

Lõppastme pakett on Sinu jaoks, kui Sul on juba B-kategooria mootorsõiduki esmane juhiluba. See kehtib kuni kaks aastat. Esmase juhiloa väljavahetamiseks 10-aastase kehtivusega juhiloa vastu on Sul tarvis läbi teha lõppastme koolitus. Kui alustasid juhikoolitust enne 1. juunit 2013, peab Sul lõppastme koolituse alustamiseks olema läbitud ka esmaõppe pimeda aja koolitus.

Lõppastme koolitus tuleb läbida kahe aasta jooksul pärast esmase juhiloa saamist. Lõppastme koolituse läbimise kohta teeb koolitaja vastava sissekande koolituskursuse tunnistusele ja edastab need andmed liiklusregistrisse. Kui lõppastme koolitus läbitud, saad kuu aega enne esmase juhiloa kehtivuse lõppemist esitada taotluse Maanteeameti liiklusbüroole uue juhiloa saamiseks. Eksameid selleks sooritama enam ei pea.

Lõppastme koolitus koosneb kohustuslikest e-tundidest, teooriaõpetaja konsultatsioonist, praktikumist ja kahest sõidutunnist. Sõidutunnid saad Sa läbida mõnes meiega koostööd tegevas autokoolis ja nendes õpetatakse keskkonnasäästlikku, riske vältivat ja teisi liiklejaid arvestavat sõiduviisi ning tehakse libedasõidu harjutusi. Sobiva autokooli ja kursuse saad valida allpool asuva otsinguvormi abil!

Kui autokool valitud, avaneb otsinguvormi all ankeet, mille abil kursusele registreeruda. Tasuda saad kiirelt ja mugavalt pangalingi kaudu!


Teooria.ee-le maksad vaid teooria e-õppekursuse tasu ehk 9 eurot. Kohe pärast tasumist avaneb Sulle Teooria.ee keskkond ja saadki õppima asuda. Ülejäänud kursuse eest tasud hiljem autokoolile, kes lahutab kursuse koguhinnast maha juba makstud 9 eurot.

Esimesel korral autokooli minnes võta kaasa esmane juhiluba, koolituskursuse tunnistus (autokooli tunnistus) ja isikut tõendav dokument. 

Ligipääs Teooria.ee lõppastme õppematerjalidele on üheks nädalaks. Soovi korral saad paketti pikendada 3 päeva, 15 päeva või 30 päeva.

Hinna sees:

7days_40x40.png

Ligipääs Teooria.ee lõppastme õppematerjalidele üheks nädalaks

shape_car.png

2 sõidutundi (45 min) Sinu valitud autokoolis

shape_study.png

Konsultatsioonitund Sinu valitud autokoolis

shape_plus.png

3D-ristmikud, lisamaterjalid, teooriaõpetaja

 

l6ppastmekoolitus_lyhike_web300x.png

 

Registreerumine: vali autokool ja kursus

Otsi nime järgi

Otsi

Otsi maakonna järgi

Otsi kursust

Kategooria:
Otsi

Koolid

Autokooli nimi
Kategooriad
Asukohad
Õpilaste hinnang koolile
Autokoolil on varsti algamas uued e-õppe kursused
Võta kooliga ühendust, et täpsustada kursuste algusaeg
AM A B BE C CE D DE Lõppastme koolitus

Teooria.ee koduleht kasutab küpsiseid. Tutvu küpsiste kasutamise eeskirjaga siin.

Jätkates kodulehe kasutamist, annate küpsiste kasutamisele oma nõusoleku. SULGE TEAVITUS