vii mind eksamile

Pakett Juhiluba AM

juhiluba_icon.png

Mopeedi juhiloa taotlejale

AM-juhiluba.jpg

See pakett on Sinu jaoks, kui tahad taotleda mopeedi juhtimisõigust. Selleks tuleb Sul läbida liiklusteooria e-õpe Teooria.ee keskkonnas ning lisaks läbida sõidutunnid mõnes meie partnerautokoolis. Sobiva autokooli ja kursuse saad valida ülevalt menüüst lingi Autokoolid alt või SIIT! 

Teooria.ee proovieksam on sama mis Transpordiameti eksam. Sarnased küsimused, samad reeglid.

Kui oled autokooli ja kursuse ära valinud, avaneb otsinguvormi all ankeet, kus saad kursusele registreerida. Kursuseeest saad tasuda mugavalt pangalingi kaudu!

Teooria.ee-le maksad Sa vaid teooria e-õppe kursuse tasu ehk 37 eurot. Kohe pärast tasumist avaneb Sulle Teooria.ee keskkond ja saadki õppima hakata. Ülejäänud kursuse eest tasud hiljem autokoolile, kes lahutab kursuse koguhinnast maha juba makstud 37 eurot.

Mootorsõiduki juhi ettevalmisuse kord näeb ette, et iga õppemooduli jooksul tuleb Sul lisaks Teooria.ee keskkonnas läbitavatele e-tundidele ka vähemalt korra autokoolis kohal käia, et osaleda klassitunnis konsultatsiooniks ja liiklusväärtuste kujundamiseks.

Ligipääs kogu Teooria.ee õppematerjalidele on kaheks kuuks. Soovi korral saad paketti pikendada 3 päeva, 15 päeva või 30 päeva.

Hinna sees: 

icon_60p.png

Ligipääs kogu Teooria.ee õppematerjalidele kaheks kuuks

shape_moto.png

12 sõidutundi (45min) Sinu valitud autokoolis. Allpool olevas registreerimisvormis saad avada e-õppe konto, mille hiljem  seod endale sobiva autokooliga

shape_study.png

Konsultatsioonid Sinu valitud autokoolis

shape_plus.png

Liiklustestid, 3D ristmikud, lisamaterjalid, teooriaõpetaja, piiramatult riikliku eksami proovieksameid

Registreerumine

Pakett Juhiluba - Mopeed

AM-kategooria juhilubade e-õppe täiskursus

Teooria.ee proovieksam on sama mis riiklik eksam. Sarnased küsimused, samad reeglid.

Sinu e-posti aadress

Hind

37€